Foukaná izolace IZOLUX, zateplení půdy, podkroví, stropů, podlahy, izolace vnitřních stěn domu

Jde o výrobek na stejné celulozové bázi, jako jsou dekorační materiály IZOLUX-dekor. Je určen k zateplování podlah, stropů, stěnstřech, půdy a to převážně aplikací strojního nafoukávání do dutin resp. na nepochůznou plochu. Tento materiál lze i volně sypat na požadovaná místa.

Fotogalerie

Dokumenty

Videogalerie

Izolace IZOLUX obsahuje chemické přísady proti výskytu hmyzu, hlodavcům apod. V současné době je tento způsob zateplování (i vzhledem k poměrně nízkým nákladům) stále oblíbenější.

Foukaná izolace svépomocí

Ušetříte minimálně polovinu nákladů, a přesto dokonale zateplíte! Zateplíte nejzazší díry, škvíry, mezery, dutiny. Zateplíte stropy i krovy.

Zapůjčíme fukar a hadici potřebné délky. Dosáhnete s ní až do výše druhého patra a vzdálenosti 25 metrů! Fukar hravě zvládne jeden člověk, hadici druhý. Ve dvou dokážete během několika minut zateplit dutiny o tloušťce až 30 cm. Není nic snazšího!

Vydatnosti

Balení izolace

PE pytle s obsahem 8kg směsi s označením IZOLUX pro izolace.

Jiné využití foukané izolace IZOLUX

ZOLUX bez chemických přísad slouží jako substrát pro hydrovýsev. Při namíchání papírové hmoty s travním semenem, vodou a živinami a nástřikem této směsi na plochu, určenou k zatravnění, dochází k urychlenému růstu trávy. Ta se dobře zakořeňuje, přičemž se materiál rozkládá na humus při optimální vlhkosti kořínků. IZOLUX tvoří přírodní materiály a je tudíž ekologicky nezávadný!